Header Ads

Вчені винайшли розумний презерватив, який стежить за сексуальним життям..

Фітнес-браслети вже не в моді!


Здавалося, б презерватив — це такий виріб, який в якому вже не можна нічого кардинально змінити. Тільки усовершенствуй форму і матеріали, а ще грайся з ароматизаторами. Але компанія British Condoms вирішила не зупинятися на досягнутому і випустила на ринок... розумні презервативи!


Новинка отримала назву i.Con, і його можна трактувати двояко. З одного боку це своєрідна пародія на продукцію компанії Apple і його можна розшифрувати як «високотехнологічний кондом». З іншого ж боку назва співзвучна зі словом «ікона»! В принципі, ця назва як не можна краще відображає реалії сучасного світу. Які головні цінності у теперішнього споживача? Правильно, секс і новомодні гаджети! Втім, годі жартів, тепер поговоримо серйозно, передає Ukr.Media.


Це винахід працює за принципом розумного браслета, ось тільки реєструє не спортивне життя, а сексуальне. Розумний кондом фіксує тривалість, частоту і кількість статевих зв'язків, число різних прийнятих поз за різні періоди часу, кількість і середню швидкість фрикцій під час статевого акту, окружність ерегованого пеніса і навіть кількість калорій, спалених під час сексу!


За своєю суттю, i.Con — це навіть не презерватив, а спеціальний гумовий обруч, який на нього надівається. Він виготовлений з еластичного гумового кільця, у якому заховані мініатюрні датчики. Всі дані про статевому акті i.Con передає на спеціальний додаток на телефон по Bluetooth.

Це дає можливість зберігати інформацію та слідкувати за динамікою своїх сексуальних відносин. А ще усіма своїми досягнутими результатами можна ділитися з іншими володарями цього гаджета.


Мовляв, дивіться, у мене сьогодні було на 30 фрикцій більше ніж минулого разу. Це ж новий рекорд! Виробники i.Con запевняють, що їхній виріб невідчутно при використанні. Гаджет заряджається через порт microUSB, а однієї зарядки вистачає на 8 годин активного використання.

Коштує ж розумний презерватив близько 75 доларів. Тепер залишилося винайти тільки розумний туалетний папір, і все навколо нас буде повністю комп'ютеризовано... Але, може, це тільки на краще?