Header Ads

Названа нова корисна властивість яєць

Американські медики виявили нову корисну властивість курячих яєць — їх вживання сприяє зростанню дітей молодшого віку і зниження у них затримок розвитку.


Відповідне дослідження опубліковане в журналі Pediatrics, коротко про нього повідомляє Університету Вашингтона в Сент-Луїсі (штат Міссурі, США), передає Ukr.Media.

Згідно з оцінками вчених, у середньому при вживанні яєць розвиток організму поліпшується в 1,47 рази, у порівнянні з випадками, коли продукт не використовується для приготування їжі. До таких висновків автори прийшли, провівши рандомізоване контрольоване дослідження.

У ньому взяли участь еквадорські діти віком від шести до дев'яти місяців, які протягом шести місяців з'їдали по одному яйцю в день. В їх раціоні також знижувався споживання підсолоджених напоїв.

Отримані дані фахівці порівняли з контрольною групою, де яєць вживалося менше, а солодких напоїв — більше. Фахівці відзначають, що яйця є недорогим і доступним джерелом поживних речовин, які особливо корисні зростаючому організму.
Джерело