Header Ads

Сонник: які сни попереджають про небезпеку

Доведено, що наші сновидіння мають прямий зв'язок з підсвідомістю.


Знаючи, які сни попереджають про небезпеку, ви зможете вчасно вжити заходів і уникнути багатьох проблем.

З давніх пір люди звертали увагу на нічні сновидіння. Безліч розповідей про нічних видіннях, застережливих про загрозу, мають реальне підтвердження. Наприклад, за кілька днів до бомбардування Хіросіми і Нагасакі деякі жителі цих міст бачили кошмарні сни, в яких міста перетворювалися на попіл.

Уві сні нашу підсвідомість і інтуїтивне бачення не придушуються свідомістю, тому інформація, що знаходиться на тонкому плані, може бути сприйнята. Саме тому вкрай важливо не ігнорувати образи, які прямо вказують на небезпечне становище.

Випадають зуби.

Зуби енергетично символізують захист людини та її соціальний статус. Співрозмовник з гнилими зубами викликає підсвідоме бажання триматися подалі. Тому сон, у якому ви втрачаєте зуби, може вказувати на неприємні зміни, хвороби та втрату поваги оточуючих.

Втрата зубів з кров'ю або під час бійки — хвороба родича або сварка з близькою людиною, яка, швидше за все, закінчиться розривом.

Смерч або ураган.

Образ сильного вітру завжди пов'язаний з кардинальними змінами і гнівом природи. Побачений смерч, що несе руйнування, завжди попереджає про події, які ви не в силах змінити. Якщо вітер не зруйнував свій будинок і не приніс вам втрат, то ви, швидше за все, опинитеся в небезпечній життєвої ситуації, але зможете уникнути небезпеки.

Вода на підлозі.

Водний потік — символ стабільної сильної енергетики. Навіть бурхлива гірська річка не є попередженням про небезпеку. А ось розлита вода на підлозі у приміщенні, будинок, який наповнюється водою, сниться до великих сліз.

Хижі дикі тварини.

Хижаки символізують велику і некеровану силу, що залежить від емоцій і неподвластнуї логіці. Напад хижих тварин у сні — пряме попередження про фізичну загрозу вашому здоров'ю. Пом'якшити наслідки такого сну допоможуть захисні техніки.

Полум'я або пожежа.

Вогонь — сама непередбачувана і яскрава стихія. Енергетика вогню заворожує, але в цьому захопленні завжди присутня розумна обережність. Якщо вам сниться некерована стихія вогню, пожежі або вибухи, то це говорить про небезпеку матеріальних втрат.

Мертві дерева і зів'ялі квіти.

Здоров'я, довге життя і стійкість зазвичай асоціюються з рослинами. Мертві дерева з гнилими корінням, зів'ялі або висохлі квіти найчастіше сняться до хвороб, невдач та втрат.
Джерело