Header Ads

Доленосні моменти у житті знаків зодіаку

Долю можна переписати, поки лист у зошиті життя ще не перевернутий ...


ОВЕН

Удача - вірна супутниця Овни, але проблема криється в поведінці цих людей. Овни необачні і непохитні. Вони прут як танки, не помічаючи дрібниць у своєму житті. Доля дає їм знаки тільки подіями, які не сигналізуючи про можливі зміни, а змінюючи саму дорогу. Звертайте увагу на те, що відбувається з вами в моменти, коли все йде своєю чергою, але потім різко змінюється.

ТЕЛЕЦЬ

Тельцям зірки дарують тонкі ниточки, за які потрібно встигнути вхопитися, щоб дістатися до міцної мотузки і взятися за неї обома руками. Проблема полягає для Тельців лише в тому, що розглядати в потоці справ і подій ці тонкі нитки майже неможливо, проте вихід є і з цієї ситуації. Спробуйте просто братися за все цікаві справи, а потім відсівати їх за ступенем важливості. Так ви зможете вибрати правильні «нитки» долі.

БЛИЗНЮКИ

Всесвіт постійно спрямовує вас по шляху, який може привести вас в тиху гавань. Якщо ви будете всіляко противиться тому, що відбувається у вашому житті, то наслідки можуть бути плачевними. Близнюки - це той Знак, доля якого безпосередньо залежить від логіки. Намагайтеся уникати необачних вчинків, які змушують вас йти по дорозі, позбавленою сенсу. 

РАК

Ракам доля вказує на помилки серйозними проблемами. Якщо ви хочете не упускати свою удачу, то звертайте увагу на ситуації, коли вам здається, ніби все життя йде під укіс. Якщо ваш шлюб зруйнувався, бізнес прийшов в занепад або діти не слухаються, то це говорить про те, що у вашому житті настає доленосний час, коли від кожного вашого кроку залежить майбутнє. Воно може стати ще краще, ніж світлі дні минулого, тому не втрачайте надії і впевненості. 

ЛЕВ


Левам, мабуть, марно давати знаки, тому Всесвіт просто сама робить все за Львів. Це відбувається досить рідко, але влучно. У більшості таких випадків ці люди просто беруть якісь факти, потім змінюють свою думку з приводу людей, подій. Іноді це відбувається дуже болісно, ​​але потім все стає добре. Розлучилися з коханою людиною, а через пару місяців створили міцний шлюб - це про Львів.

ДІВА

У Дів рідко бувають доленосні моменти, тому що вони їх обходять стороною навмисно. Їм вистачає мудрості і знань для того, щоб зрозуміти, що це той самий випадок, коли від їх рішення залежить майбутнє, але їм не вистачає сміливості. Ці люди бояться змін і хочуть, щоб все завжди було так, як зараз, в даний момент часу, тому для того, щоб якась ситуація зрушила з мертвої точки, Дівам потрібно лише змусити себе діяти.

ТЕРЕЗИ

Доля не любить давати знаки Терезам, тому що в такому випадку вони просто можуть зійти з розуму. Всесвіт воліє просто «коригувати» руху цих людей, не даючи їм впасти в бруд обличчям. Доленосні моменти в житті Терезів - це дрібні удачі, які можна зустріти щодня. Хтось знайшов загублений гаманець, десь вийшло заробити на стороні, отримали скиду на дорогий товар - все це подарунки долі, не інакше.

СКОРПІОН

Скорпіонам доля дає шанс змінити своє майбутнє всього пару-трійку раз за все життя, але це дуже великі подарунки, які вимагають визначеності. Знайте, що якщо доля ставить вас перед вибором, причому будь-який з них для вас позитивний і ви впевнені, що це реальний шанс зробити своє життя яскравішим, то не тягніть. Всесвіт не буде чекати, поки ви порівняйте всі «за» і «проти». Приймайте рішення за допомогою внутрішнього голосу. Він вас не обдурить. 

СТРІЛЕЦЬ

Стрільці в доленосні моменти звий життя можуть відчути сильний приплив рішучості, хвилю хорошого настрою. Коли життя готує вам «смачний пиріг» у вигляді якоїсь події, то в такі моменти повітря немов загострюється. Навколо вас як ніби з'являється якась аура, що притягає удачу. Якщо ви натхнені, схвильовані, то настав час міняти своє сьогодення і майбутнє. 

КОЗЕРІГ

У Козерогів все йде по наростаючій. У дитинстві і юності Всесвіт рідко втручається в життя цих людей, проте потім ступінь допомоги зростає пропорційно бажанням. Саме тому працьовиті Козероги частіше домагаються успіху, ніж ліниві. Розглянути ці втручання долі в своє життя вони майже ніколи не можуть, тому думають, що всього добилися лише своєю геніальністю і тонкими розрахунками.

ВОДОЛІЙ

У Водоліїв ситуація схожа з Козерогами. Вони знають, що їм потрібно, але йдуть до цього тільки в разі повної свободи дій. Коли у Водоліїв є початковий імпульс, вони стають щасливішими, багатшими і успішнішими. Якщо ви відчули, що у вас з'явилася певна мета в житті і засоби для її досягнення, то знайте, що це той самий знак долі, що говорить вам: «Вперед».

РИБИ

Рибам знаками долі можуть служити спокійні моменти життя, коли нічого не відволікає їх від своїх власних проблем. Коли ви надані самі собі, це говорить про те, що настають приємні зміни, які спочатку можуть здатися не дуже приємними. Так чи інакше, але доля до вас прихильна до тих пір, поки ви бажаєте знайти своє місце в житті.
Джерело