Header Ads

Ранні попереджувальні ознаки домінування естрогену, які мільйони жінок не усвідомлюють!

Хоча естроген має важливе значення для правильної роботи жіночих систем, відомо, що деякі з цих гормонів збільшують ризик розвитку раку молочної залози.


Естроген відноситься до групи гормонів , які відіграють дуже важливу роль в жіночому організмі. Він є домінуючим гормоном і відповідає за баланс розвитку репродуктивної функції вторинних жіночих статевих ознак, таких як тканин молочної залози і слизової оболонки матки. Рівень естрогену природним чином досягає піку в організмі протягом першої половини менструального циклу, так як організм готується до овуляції, передає Ukr.Media.

Хоча естроген має важливе значення для правильної роботи жіночих систем, відомо, що деякі з цих гормонів збільшують ризик розвитку раку молочної залози. Вважається, що аномальне збільшення естрогену, зване домінуванням естрогенів, стало більш поширеним в сучасному суспільстві. У число цих факторів входить ряд факторів, включаючи стрес, надмірне вживання кофеїну, синтетичні естрогенні гормони з протизаплідних та замісної гормональної терапії, а також вплив ксеноестрогенов. Ксеноестрогени є небіодеградируємими гормонами, виявленими в таких продуктах, як миючі засоби, пестициди, детергенти і пластик.

Естроген детоксикується в печінці.

Якщо печінка не функціонує належним чином через недоїдання, вона не може виконувати свою роботу по очищенню використаного естрогену. Це може призвести до повторної циркуляції його по всьому тілу і накопичення в печінці. Більшість людей недоїдають і не усвідомлюють цього, сучасні дієти позбавлені необхідних вітамінів і поживних речовин.

Домінування естрогену може бути небезпечним , так як воно може погіршити багато проблем зі здоров'ям, такі як безпліддя, викидні, міома матки, остеопороз, депресія, згортання крові, ендометріоз, дисбаланс щитовидної залози, аутоімунні розлади і пухлини грудей. Це також може збільшити ризик розвитку не тільки раку молочної залози, але і раку матки.

Деякі з ранніх попереджувальних ознак домінування естрогену: Накопичення жиру на животі, в області тазу і стегнах. Втома. Психічні розлади. Дратівливість. Безсоння. Проблеми пам'яті. Перепади настрою. Повільний метаболізм. Випадання волосся. Головний біль і мігрень. Зниження сексуального потягу. Здуття. Депресія і тривога. Болючість молочних залоз. Запалення. Підвищений кров'яний тиск. Вагінальна сухість.

Нерегулярні періоди або менструальний цикл. На щастя, хоча домінування естрогену може завдати шкоди організму жінки і утруднити повсякденне життя, симптоми цього стану можуть бути поліпшені, а в деяких випадках навіть скасовані. Це може відбутися шляхом балансування гормонів з використанням прогестерону. Важливо використовувати природний біоідентичний прогестерон, тому що введення іншого синтетичного гормону в організм може створити інші проблеми.

Дикий ямс є одним з кращих природних джерел біоідентичних прогестеронових кремів, які протягом багатьох років використовуються в якості заміни прогестерону, а також є базою для синтетичних гормональних препаратів. Ці типи гормонів раніше не рекомендуються, оскільки вони можуть принести більше шкоди, ніж користі.

Є кілька інших способів перебалансування гормонів і зниження домінування естрогену, крім біоідентичної заміни прогестерону:

Здорова дієта: Тримайтеся подалі від обробленої, упакованої їжі та їжте більше цілих натуральних продуктів. Не забудьте їсти багато хрестоцвітних овочів, таких як капуста, брокколі, цвітна капуста, капуста та шпинат, які мають необхідні поживні речовини для детоксикації печінки і допомагають позбавитися від зайвого естрогену. Їжте продукти, багаті білком, які легко перетравлюються і пийте багато води.

Інші засоби для детоксикації включають Розмарин. Лляне масло. Омега-3 жирні кислоти. Ізофлавони. Фолієва кислота. Епсонові сольові ванни: Одним з побічних ефектів домінування естрогену є дефіцит магнію. Епсоновя сіль забезпечує магній, і купання в теплій ванні може, як розслабляти тіло, так і відновлювати магній і балансувати гормони.

Зниження стресу

також дуже важливо, оскільки надмірний стрес може збільшити рівень естрогену. Постарайтеся виспатися і знайти час для занять, які рятують від стресу, таких як йога.

Очистіть ваш будинок, а також ваше тіло. Оскільки в навколишньому середовищі так багато ксеногормонов, чим більше ви їх заберете з свого життя, тим краще. Витратьте час, щоб зробити загальні продукти, такі як дезодорант і мило, і купити натуральні продукти. Хоча домінування естрогенів може змусити когось відчути, що їх тіла «вимикаються», і не підлягають відновленню.

Все, що потрібно, — це невелике зусилля з поліпшенням дієти, включенням біоідентичних гормонів та прибиранням будинку для покращення симптомів і детоксикації.
Джерело