Header Ads

Вчені пояснили користь поцілунків

Вчені з'ясували, що регулярні поцілунки здатні робити людей щасливими і навіть допоможуть втратити зайву вагу, вони навіть можуть замінити зарядку.


Регулярні поцілунки здатні робити людей щасливими і навіть допоможуть втратити зайву вагу. За даними вчених, поцілунки можуть навіть замінити зарядку. Адже в процесі беруть участь аж 38 м'язів обличчя, від чого краще циркулює кров, передає Ukr.Media.

Також частішає пульс приблизно до 120 ударів у хвилину: це такий же пульс як під час легкого тренування. Доведено, що навіть 20-секундних поцілунки щодня допоможуть схуднути на 1 кілограм на рік. Крім того, під час поцілунків виділяються знеболюючі речовини, відбувається "перехресна імунотерапія" і зменшується ризик карієсу і пародонтозу.

Доведено, що поцілунки запобігають стреси. Любителі цілуватися в цілому більш оптимістично налаштовані і більш успішні, ніж ті, хто недооцінює подібні ніжності.

Доведено: чоловіки, які щодня цілують улюблених перед відходом на роботу, живуть у середньому на п'ять років довше, ніж інші.