Природний антибіотик – це корисно: рецепт для всієї родини
Хвороба долає завжди не у відповідний момент, а все тому, що ніхто не готовий вболівати. Ми тижнями намагаємося позбутися від протилежного нежиті та кашлю. Покупні антибіотики тільки завдають шкоди організму, варто зменшити їх вживання до мінімуму.
Народною медициною користувалися задовго до нас. У давнину шамани варили зілля для бадьорості духу, збирали пахучі трави в мішечки для спокійного сну, заварювали м’яту і ромашку для заспокоєння тіла і розуму. З приходом у наш світ таблеток, народна медицина пішла на другий план. А даремно!
Беручи непомірну кількість таблеток, від болю в голові, шлунку, нирках, серці, ми можемо нашкодити загальному стану організму.
Самолікування теж, безумовно, може завдати шкоди, але тільки в тому випадку, якщо не знати, від чого приймати і в якій кількості.
Пропоную рецепт. Натуральний напій виводить токсини з організму, покращує імунітет і дуже бадьорить.
Це дуже стародавній рецепт. Люди вже не перше сторіччя вживають цей напій для боротьби з бактеріями.
Рецепт дуже простий і більшість інгредієнтів напевно зараз знаходяться на вашій кухні.
Інгредієнти:
2 шт. – червоний перець
2 ст. л. – куркума
2 ст. л. – тертий хрін
700 мл – яблучний оцет
0,25 ст. – подрібнений часник
0,25 ст. – подрібнену цибулю
0,25 ст. – тертий імбир
Перш ніж почати приготування напою обов’язково надіньте рукавички, так як всі інгредієнти дуже пекучі і при попаданні в очі може викликати серйозне запалення.
Для початку змішаємо в банку всі інгредієнти без оцту. Після того, як все добре перемішали потрібно додати оцет і збовтати. Напій повинен настоятися два тижні, тому ставимо банку в темне прохолодне місце. Не забувайте протягом усього часу періодично збовтувати банку.
Через два тижні проціджуємо сік і напій готовий. Його можна зберігати при кімнатній температурі.
Використання:
У профілактичних цілях напій приймають по 1 столовій ложці в день. У період хвороби дозу можна збільшувати, але не відразу. Також напій можна змішати з рослинним маслом і використовувати як заправку для салату.
Але пам’ятайте, запах у напою дуже сильний, тому після його застосування потрібно закусити шматочком лимона або м’яти.
Перед прийманням, запитайте поради у лікаря.