Header Ads

8 типів чоловіків, перед якими ви не встоїте

Він — не ваш типаж. Ясно, що нічого не вийде. Ви взагалі не збиралися починати відносини 


Останній романтик

Ви не така, ви чекаєте трамвая. Є ще аргументи проти? Забудьте. Ви все одно не встоїте перед цим типом. Перед будь-яким з цих типів, якщо раптом він зустрінеться на вашому шляху. Уточнюємо: останній справжній романтик, а не ось це тонконогое непорозуміння з гулькою, яке покличе вас пити каву в хипстерский парк. Тому що потім це непорозуміння покличе вас заміж. Ну, тобто не прямо в парку на першому побаченні, але от на друге побачення можете не розраховувати: сучасні чоловіки перестали витрачати час на таку дурницю. Побачення — статус «у відносинах» — купівля двоспального ліжка в Ікеї — ось і вся любов. Так що якщо ви натрапите на реліктового справжнього романтика — не встоїте ні за що, передає Ukr.Media. 

Похмурий геній

Страшний тип! Він не такий, як усі, а це значить, його ніхто не розуміє. Тільки ви (ви так думаєте, а він не стане вас переконувати). А раз його ніхто не розуміє — він явно не щасливий. Тобто, з одного боку, ви захоплюєтеся, як надлюдиною,а з іншого — шкода його, як битого і голодного помийного кота. К — комбо!

Багатенький Буратіно

Вся принадність сучасних багатеньких Буратіно в тому, що ви ні за що не здогадаєтеся, наскільки він багатенький, поки він сам вам про це не розповість. Осудні молоді мільйонери зовні нічим не відрізняються від жебраків хіпстерів, а несамовиті вам не потрібні — якщо ви не мисливиця за чоловічими станами, звичайно. Але якщо вже все так вдало співпало, то хто б встояв, а? То-то ж, ніхто.

Поганий хлопчик

Справжній мачо! Не те що ці дохляки, нічого важчого айфона в руках не тримали! Поганий хлопець може однією лівою розібрати двигун «Уралу», автомат Калашникова і чию-небудь нижню щелепу. Тобто це жахливо, звичайно, але цією хвилею тестостерону змило багатьох ваших попередниць. Ви теж, швидше за все, не встоїте. 

Справжній джентльмен

Ах, містер Дарсі прямо як живий! Що тут ще скажете? Та нічого, власне. Ми вас розуміємо.

Відважний лицар

Благородний захисник принижених і ображених, сміливий і чистий помислами. Думаєте, таких вже не залишилося? Ось в цьому і секрет, власне: чому, ви думаєте, жінки готові жити з лікарями, яких ніколи немає вдома? Або з ветеринарами, яких теж ніколи немає вдома, але зате там є стадо калечних котів і собак? Або... Ви зрозуміли.

Турботливий татусь

Зауважте — не папік, а саме татко. Ніжний, люблячий, турботливий і відповідальний татко пари чарівних діточок нестерпного віку. Нестерпного, тому що ви не можете виносити їх крики довше півгодини, а він - може. Він взагалі все може: грати, гуляти, лікувати, годувати і нескінченно відповідати на глобальні питання типу «Чому трава зелена?» і «Хто сильніший — Дарт Вейдер або тиранозавр?». Вже представили його в ролі татуся ваших власних малюків? Вітаємо, ви вляпалися! Адже ви ні на секунду не задумалися про те, чому цей прекрасний чийсь тато в той же час нічий чоловік, так? 

Казанова

Небезпечний тип! Казанова — ідеальний чоловік. Він той, хто вам потрібен, і ви зрозумієте це відразу. Потім, звичайно, стане ясно: справа не в тому, що він так вам підходить, а в тому, що до вас він зустрічався з сотнею жінок і йому не складає ніяких труднощів зобразити ідеального «прекрасного принца», який потрібен саме вам. При цьому він буде зовсім щирий: саме зараз він має намір зробити вас абсолютно щасливою, тому що він щиро вас любить і буде любити вічно. В його системі координат — три місяці. Але ви, зрозуміло, все одно не встоїте.