Header Ads

Ось що відбувається з твоїм організмом, якщо ти часто займаєшся сексом!

Правдиві відповіді на незручні запитання.


Як би пуритани не намагалися замовчувати все, що відноситься до статевого життя, але від фактів не відкрутитися: тяга до сексу — це один з основних інстинктів людини. Причому інтимні секрети розбурхують розуми не тільки звичайних людей, але і видатних учених, передає Ukr.Media. Результати деяких наукових досліджень, які доводять, що секс корисний для нашого здоров'я!

Оргазм у день замінює похід до лікаря Національна служба охорони здоров'я Великобританії повідомила, що регулярний секс благотворно позначається на здоров'ї, а всього один оргазм в день може замінити похід до лікаря. Оргазм стимулює роботу мозку Заняття любов'ю благотворно позначаються і на роботі мозку. Результати МРТ свідчать, що під час оргазму обидві половини мозку отримують інтенсивне стимулювання. Крім того, секс підсилює приплив крові до всіх відділах мозку і набагато корисніше, ніж розгадування кросвордів! 

Ефект кокаїну Нейробіолог Девід Лінден провів масштабне дослідження і довів, що секс викликає залежність! Під час оргазму відбувається викид дофаміну, який викликає у людини відчуття насолоди. А після цього непереборно хочеться відчувати таку насолоду знову. Любов після оргазму Крім того, згаданий вище Девід Лінден стверджує, що саме оргазм дозволяє випробувати відчуття закоханості. Це відбувається завдяки гормону окситоцину, який виробляється в момент досягнення найвищої точки сексуального задоволення. До речі, якщо людина буде отримувати окситоцин як назального спрею, то стане більш ласкавим і довірливим. 

Секс — найкращий антидепресант Оргазм не тільки приносить насолоду, але також заспокоює, зменшує негативний вплив стресу і допомагає в боротьбі з депресією. Це відбувається завдяки ендорфінів, які потрапляють в кров у момент оргазму. Оргазм як засіб від безсоння Ще оргазм володіє розслаблюючим і седативним ефектом. Лікарі стверджують, що хороший секс може вирішити проблеми з безсонням. Оргазм зміцнює імунітет Дослідження підтвердили, що регулярні заняття сексом збільшують рівень імуноглобуліну А. Це благотворно позначається на захисної функції нашого організму. Головне — не підхопити щось венеричне. Секс допомагає при мігрені Дослідники з Університету Південного Іллінойсу виявили, що головний біль відступає після досягнення оргазму. До того ж секс — це прекрасна зарядка для всього організму, він може вилікувати навіть від болів в спині. Секс прискорює спалювання калорій Секс — це один з видів фізичного навантаження, тому, регулярно займаючись любов'ю, ти підтримуєш своє тіло у формі. В середньому півгодини сексу допомагають спалити 85 кілокалорій! 

Оргазм замість ЕКО Медики рекомендують жінкам, які бажають завагітніти, досягати оргазму. За даними британських біологів Робіна Бейкера і Марка Белліса, скорочення матки під час оргазму сприяють зачаттю. Секс для красивої шкіри Дослідження британського косметолога-дерматолога Мервіна Паттерсона показало, що шкіра жінок помітно поліпшується, якщо вони регулярно відчувають оргазм. Це відбувається завдяки посиленому кровообігу, а також викиду гормону молодості — дегідроепіандростерон. Оргазм — ліки від інфаркту Ізраїльські вчені довели, що регулярні заняття сексом істотно знижують ризик виникнення серцево-судинних захворювань. Свого роду це кардіотренування, тільки набагато більш приємна, ніж звичайні пробіжки. Секс піднімає настрій Секс вранці підвищує настрій і бадьорить ефективніше кави. Оргазм покращує роботу ендокринної системи, підвищує настрій і викидає в кров гормони радості. \

Ну і наостанок все ж варто сказати, що у сексі, як і в будь-якій іншій справі, потрібно знати міру. Так що не перестарайся і не забувай оберігатися!