Header Ads

Спалахи на Сонці можуть негативно позначитися на здоров'ї

Астрономи повідомили, що на Землі очікується магнітна буря, але вона буде досить пересічною подією і не принесе жодних серйозних наслідків.


Згідно з прогнозами, магнітна буря не буде надто серйозною, але все одно може позначитися на стані здоров'я, передає Ukr.Media. Астрономи повідомили, що на Землі очікується магнітна буря, але вона буде досить пересічною подією і не принесе жодних серйозних наслідків. Магнітні бурі викликані спалахами на Сонці або ж іншим зміною впливу сонячного вітру в магнітне поле Землі.

Наприклад, на зірці є корональні діри, які змінюють сонячний вітер. Буря, яка очікується, оцінюється в 5-6 балів з 9 можливих. Причому, якщо корональна діра не затягнеться, то аналогічну бурю можна очікувати і в кінці червня, раніше подібне явище спостерігалося ближче до кінця квітня.

Що стосується здоров'я, то магнітні бурі можуть викликати підвищення або пониження тиску, приступи мігрені, легке запаморочення. Але магнітні бурі не роблять серйозного впливу на здоров'я і не загрожують життю.